Firma

Na rynku usług internetowych jesteśmy obecni już od roku 2001. Od początku naszej działalności oferowaliśmy naszym klientom kompleksowe usługi obejmujące projektowanie stron internetowych, popularyzacja stron internetowych w wyni9kach naturalnych wyszukiwarki, hosting i obsługę domen. W początkowych latach naszej działalności, kiedy posiadanie własnej strony internetowej dla wielu firm było „melodią przyszłości”, w naszej firmie proporcje między projektowaniem stron internetowych a ich popularyzacją rozłożone były mniej więcej 50/50. Rozwój firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych postępował dynamicznie, tymczasem kwestie związane z promocją i reklamą internetową pozostawiały wiele do życzenia. Liczba stron internetowych lawinowo rosła ale wkrótce, wielu ich właścicieli zauważyło, że z samego posiadania strony internetowej niewiele wynika lub też nie wynika tyle ile powinno. Taka sytuacja, występująca w wielu przedsiębiorstwach, dała impuls do powstania branży SEO. Ponieważ optymalizacja oraz popularyzacja stron internetowych było jednym z elementów naszej oferty od momentu rozpoczęcia działalności, można zatem powiedzieć że nieco wyprzedziliśmy zapotrzebowanie rynku.

Nieustannie rosnąca liczba klientów, posiadających już własne strony internetowe i kierujących do nas zapytania odnośnie popularyzacji stron internetowych głownie w wyszukiwarce Google sprawiła, że proporcje między projektowaniem stron internetowych a ich popularyzacją przesunęły się nieco w kierunku popularyzacji stron internetowych w wyszukiwarkach.

Dzisiaj jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku SEO. Marketing internetowy czyli skuteczne działania SEO jest podstawowym profilem naszej działalności, a wysokie pozycje stron klientów są naszym priorytetem. Mimo to nie zrezygnowaliśmy z kompleksowej obsługi klientów oferując zarówno samo SEO jak i kompleksowe usługi internetowe obejmujące tworzenie stron internetowych oraz hosting i domeny.